یکجور کلاه پوستی بازار صادرات کاهش هزینه های تولید

یکجور کلاه پوستی: بازار صادرات کاهش هزینه های تولید تولید سالیانه 70 هزار تن تخم مرغ مازاد بر مصرف داخلی قزوین

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ از کلی خواسته بود ایوانکا و جارد را ترغیب به خروج از کاخ سفید کند / نیویورک تایمز

نیویورک تایمز گزارش داد، رئیس‌جمهوری آمریکا از مدیر دفترش خواسته است تا دختر و دامادش را متقاعد کند تا از کاخ سفید بروند. 

ترامپ از کلی خواسته بود ایوانکا و جارد را ترغیب به خروج از کاخ سفید کند / نیویورک تایمز

نیویورک تایمز: ترامپ از کلی خواسته بود ایوانکا و جارد را ترغیب به خروج از کاخ سفید کند

عبارات مهم : ناامید

نیویورک تایمز گزارش داد، مدیر جمهوری آمریکا از مدیر دفترش خواسته است تا دختر و دامادش را متقاعد کند تا از کاخ سفید بروند.

به گزارش ایسنا، روزنامه نیویورک تایمز به نقل از دو منبع مطلع از نظر های دونالد ترامپ گزارش داد، بعد از کم کردن رتبه مجوز امنیتی جارد کوشنر و انتشار گزارشی مبنی بر اینکه مقام هایی از چهار کشور مذاکراتی راجع به نحوه نفوذ بر او داشتند، مدیر جمهوری آمریکا از دامادش ناامید شد.

نیویورک تایمز گزارش داد، ولی ترامپ به کوشنر، داماد و مشاور ارشدش و ایوانکا ترامپ، دخترش گفت که آنها باید در سمت هایشان بمانند.

ترامپ از کلی خواسته بود ایوانکا و جارد را ترغیب به خروج از کاخ سفید کند / نیویورک تایمز

مشاوران کاخ سفید ولی به نیویورک تایمز گفتند، ترامپ گاها تاکید می کند که این زوج نباید هرگز به کاخ سفید بیایند و باید از آنجا بروند. به گفته آنها، ترامپ شخصا از ژنرال جان کلی، مدیر دفتر کاخ سفید خواسته است تا جارد و ایوانکا را ترغیب به رفتن از کاخ سفید کند.

کاخ سفید هنوز در رابطه با این گزارش اظهارنظری نکرده است ولی سی ان ان گزارش داد، از وقت ورود جان کلی در ژوئیه گذشته به ساختمان های اجرایی کاخ سفید موسوم به بال غربی او به صورت روز افزونی از دست ایوانکا ترامپ ناامید شده است است و اصلا هم مشتاق حضور او در سفر اخیر به کره جنوبی نبوده هست. در برابر چندین منبع نزدیک به این زوج به نیویورک تایمز گفتند که آنها از دست کلی ناراحتند و او را مخالف همیشگی حضورشان در کاخ سفید می دانند.

نیویورک تایمز گزارش داد، رئیس‌جمهوری آمریکا از مدیر دفترش خواسته است تا دختر و دامادش را متقاعد کند تا از کاخ سفید بروند. 

واژه های کلیدی: ناامید | ایوانکا | نیویورک | نیویورک | دونالد ترامپ | ایوانکا ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs