یکجور کلاه پوستی بازار صادرات کاهش هزینه های تولید

یکجور کلاه پوستی: بازار صادرات کاهش هزینه های تولید تولید سالیانه 70 هزار تن تخم مرغ مازاد بر مصرف داخلی قزوین

گت بلاگز اخبار حوادث عکس / متهم+ سهمم از معامله را نداد، کشتمش!

عامل قتل مرد عتیقه فروش بعد از دستگیری انگیزه قتل را ندادن سهمش از دزدی اعلام کرد. 

عکس / متهم+ سهمم از معامله را نداد، کشتمش!

متهم: سهمم از معامله را نداد، کشتمش! +عکس

عبارات مهم : ایران

عامل قتل مرد عتیقه فروش بعد از دستگیری انگیزه قتل را ندادن سهمش از دزدی اعلام کرد.

به گزارش جام جم آنلاین از پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، ساعت 20:30 روز 21 فروردین از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 کشف جسدی در کمربندی اسلامشهر – واوان به کلانتری 170 کهریزک اعلام شد.

با حضور مأمورین در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد جسد متعلق به مردی حدودا 45 است که با دست و پای بسته، داخل یک 206 سفید رنگ قرار داده شده است است.

عکس / متهم+ سهمم از معامله را نداد، کشتمش!

با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان قتل عمـد و به دستور مدیر شعبه 101 دادگاه عمومی و انقلاب کهریزک، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

عامل قتل مرد عتیقه فروش بعد از دستگیری انگیزه قتل را ندادن سهمش از دزدی اعلام کرد. 

کارآگاهان اداره دهم بعد از حضور در محل کشف جسد به جستجوی دقیق محتویات لباس های مقتول و ماشین پرداختند تا شاید با کشف مدارک شناسایی، موفق به شناسایی هویت جسد شوند ولی هیچگونه مدارک شناسایی و… از داخل ماشین و البسه ی مقتول کشف نشد. در ادامه و با شناسایی مالک ماشین 206 ، کارآگاهان موفق به شناسایی مالک ماشین به نام قاسم 46 ساله شدند.

با شناسایی محل سکونت قاسم و خانواده اش در منطقه فرمانیه، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که قاسم از صبح آن روز از منزل خارج و از بعداز ظهر دیگر پاسخگوی تماس های تلفنی اعضای خانواده اش نبوده هست. نهایتا همسر «قاسم» با مشاهده تصویر مقتول، وی را به عنوان همسرش مورد شناسایی قرار داد.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات اطلاع پیدا کردند که مقتول در زمینه خرید و فروش عتیقه جات فعالیت داشته و جوانی بنام «مهدی» 23 ساله نیز با وی فعالیت دارد.

عکس / متهم+ سهمم از معامله را نداد، کشتمش!

با شناسایی «مهدی» در منطقه قوچ حصار، تحقیقات از وی به عنوان شخصی که آخرین بار مقتول با او مشاهده شده است در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

مهدی در بیانات اولیه عنوان داشت:آن روز مقتول به سراغ من آمد و بعد از گرفتن مبلغ 40 میلیون تومان به صورت دستی، دیگر از او اطلاع ندارم.

عامل قتل مرد عتیقه فروش بعد از دستگیری انگیزه قتل را ندادن سهمش از دزدی اعلام کرد. 

در شرایطی که مهدی در چندین مرحله تحقیقات همچنان بیانات قبلی خود را تکرار کرده بود ،اما آخر در ساعت 15 روز گذشته لب به اعتراف گشود و به ارتکاب جنایت اعتراف کرد.

مهدی در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: زمانیکه مقتول قصد انجام معامله عتیقه داشت، من – به واسطه ورزشکار بودن و داشتن بدن نیرومند و تنومند – هر لحظه به عنوان بادیگارد او را همراهی می کردم تا اینکه یک روز، مقتول مبلغ قابل توجهی را در یک معامله به دست آورد ولی با این وجود هیچ پولی به من پرداخت نکرد تا اینکه حتی چند روز بعد به سراغم آمد و 40 میلیون تومان نیز به صورت دستی از من گرفت. با گذشت چند روز از این ماجرا، در حالیکه از این واکنش‌ها مقتول بسیار ناراحت و عصبانی شده است بودم، به دروغ به او عنوان داشتم که معامله سنگینی را هماهنگ کرده ام و به این بهانه مقتول را به منزل یکی از بستگان نزدیک خودم که کلید منزل اش در اختیار بود کشاندم و مدعی شدم که محل انجام معامله، آنجاست.

عکس / متهم+ سهمم از معامله را نداد، کشتمش!

داخل خانه، از مقتول درخواست سهم خود بابت معامله ی چندروز پیش را مطرح کردم ولی او مدعی شد که پولی ندارد در حالی که من اطمینان داشتم که دروغ می گوید. دیگر کنترل خودم را از دست دادم؛ او را روی زمین انداختم و یک رشته طناب پلاستیکی را به دور گردنش انداخته و از پشت سر اقدام به کشیدن طناب کردم. زمانی متوجه فوت مقتول شدم که دیگر نفس نمی کشید؛ از بینی و دهانش خون آمده بود و دیگر تکان نمی خورد. بسیار ترسیده بودم؛ یک پتوی آبی رنگ برداشتم و جسد را بعد از بستن دست و پا، داخل ماشین 206 قرار داده و به محل کشف جسد انتقال یافته کردم.

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ با اعلام این خبر، افزود: با توجه به اعتراف صریح متهم به ارتکاب جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی مقام قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم خاص قتل پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار گرفت.

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | تحقیقات | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs