یکجور کلاه پوستی بازار صادرات کاهش هزینه های تولید

یکجور کلاه پوستی: بازار صادرات کاهش هزینه های تولید تولید سالیانه 70 هزار تن تخم مرغ مازاد بر مصرف داخلی قزوین

گت بلاگز اخبار حوادث آنها شهرام را مجبور کردند4میلیاردتومان به حسابشان بریزد ، گروگانگیری به وسیله شریک وپلیسهای قلابی

هفته گذشته پسر جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از گروگانگیری 7 ساعته و ســـــرقت 4 میلیاردی پول‌هایش به وسیله چهار مرد خبر داد. دقایقی بعد که مأموران به محل رف

گروگانگیری به وسیله شریک وپلیسهای قلابی/ آنها شهرام را مجبور کردند4میلیاردتومان به حسابشان بریزد

عبارات مهم : امنیت

هفته گذشته پسر جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از گروگانگیری 7 ساعته و ســـــرقت 4 میلیاردی پول هایش به وسیله چهار مرد خبر داد. دقایقی بعد که مأموران به محل رفتند وی گفت: من در برج مسکونی در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران زندگی می کنم. شغلم خرید و فروش اینترنتی کالا است و درآمد خوبی هم دارم. ساعت 10 شب بود که زنگ آپارتمانم به صدا درآمد هنگامی که در را باز کردم چهار مرد جوان مقابلم ظاهر شدند. آنها مجهز به اسلحه و دستبند و تجهیزات پلیسی بودند و خود را مأمور پلیس امنیت معرفی کردند.

به گزارش ایران؛وی افزود:به ناچار اجازه ورود به منزل را دادم. ولی به محض ورود یکی از آنها به دستم دستبند زد و تهدیدم کردند تا رمز رایانه و حساب های بانکی ام را در اختیارشان قرار دهم.

ابتدا مقاومت کردم ولی آنها مرا ترساندن به فوت کردند و چون چاره ای نداشتم تمام رمز حساب های بانکی ام را در اختیار آنها قرار دادم. آنها هم 4 میلیارد تومان پولم را به حساب خودشان واریز کردند. نیمه شب بود که پنجمین عضو این باند وارد منزل ام شد از تعجب خشکم زد. او شریکم بهزاد بود. از حرف هایش فهمیدم که به خاطر حسادت و ناراحتی از پیشرفت کاری و مالی من این چهار مرد را اجیر کرده تا پول هایم را اوج بکشد و مرا از سر راهش بردارد. بهزاد بعد از ساعتی به همراه دو نفر از همدستانش منزل ام را ترک کرد ولی دو مرد دیگر در منزل ام ماندند.

آنها شهرام را مجبور کردند4میلیاردتومان به حسابشان بریزد ، گروگانگیری به وسیله شریک وپلیسهای قلابی

شهرام- شاکی جوان- گفت: ساعت 5 صبح بود که آن دو مرد به خواب رفتند. چون دستبند از دستم بزرگتر بود موفق شدم دستانم را رها کنم و بدون آنکه مردان مسلح با خبر شوند فرار کردم. فوراً خودم را به کوچه رساندم و دو مأمور شهرداری را دیدم که در حال تمیز کردن خیابان هستند. از آنها کمک خواستم و با کمک آنها با پلیس تماس گرفتم.بدین ترتیب مأموران پلیس بلافاصله وارد عمل شدند ولی با ورود به آپارتمان مشخص شد که مردان تبهکار که از فرار گروگان خود با خبر شده است بودند، بلافاصله محل را ترک کرده اند.

دستگیری 4 مرد تبهکار

هفته گذشته پسر جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و از گروگانگیری 7 ساعته و ســـــرقت 4 میلیاردی پول‌هایش به وسیله چهار مرد خبر داد. دقایقی بعد که مأموران به محل رف

با شکایت پسر جوان، پرونده ای در شعبه نهم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران تشکیل شد و به دستور بازپرس سهرابی، کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی جهت دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

با توجه به سرنخ هایی که شاکی جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داده بود، چهار مرد جوان که خود را مأمورپلیس امنیت معرفی کرده بودند، دستگیر شدند. یکی از متهمان در تحقیقات گفت: چند وقت قبل، بهزاد به سراغم آمد و گفت که شهرام از او کلاهبرداری کرده است و از من خواست کمکش کنم تا پولش را بگیرد. بهزاد به من وعده داد که اگر بدهی میلیاردی اش را از شهرام بعد بگیرم مرا در پروژه ساخت و سازی که در دست انجام دارد سهیم می کند. پیشنهاد خوبی بود ولی چون نمی توانستم این کار را به تنهایی انجام دهم عنوان را با چندینه نفر از دوستانم در میان گذاشتم. آنها هم به خاطر رفاقتی که با من و بهزاد داشتند با من همراه شدند. طبق نقشه به عنوان مأمور پلیس امنیت وارد منزل پسر جوان شدیم. قصدمان آزار و اذیت او نبود فقط می خواستیم پولی را که بهزاد گفته بود از او بعد بگیرم.

با اعترافات چهار متهم جوان آنها با قرار بازداشت موقت روانه اداره آگاهی شده است و تحقیقات جهت دستگیری سردسته متواری این باند ادامه دارد.

آنها شهرام را مجبور کردند4میلیاردتومان به حسابشان بریزد ، گروگانگیری به وسیله شریک وپلیسهای قلابی

واژه های کلیدی: امنیت | ایران | دستبند | دستگیری | گروگانگیری | مأمور شهرداری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs