یکجور کلاه پوستی بازار صادرات کاهش هزینه های تولید

یکجور کلاه پوستی: بازار صادرات کاهش هزینه های تولید تولید سالیانه 70 هزار تن تخم مرغ مازاد بر مصرف داخلی قزوین

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی حضور وزیر خارجه عمان در آمریکا همزمان با پیشنهاد مذاکره ترامپ به کشور عزیزمان ا

هم پیمانان منطقه ای ایالات متحده بیش از همه از این تحول غافلگیر شدند؛ آیا که پیش از این با اعلام شروط پومپئو جهت مذاکره با ایران، به استراتژی آمریکا علیه کشور ع

حضور وزیر خارجه عمان در آمریکا همزمان با پیشنهاد مذاکره ترامپ به کشور عزیزمان ا

خبرهایی در راه هست؛ حضور وزیر خارجه عمان در آمریکا همزمان با پیشنهاد مذاکره ترامپ به کشور عزیزمان ایران تصادفی نبود

عبارات مهم : ایران

هم پیمانان منطقه ای ایالات متحده بیش از همه از این تحول غافلگیر شدند؛ آیا که پیش از این با اعلام شروط پومپئو جهت مذاکره با ایران، به استراتژی آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران اعتماد کرده بودند.

عمر كوش در العربی الجدید نوشت: پیشنهاد ناگهانی ترامپ در مورد مذاکره با کشور عزیزمان ایران سوالات زیادی را در مجامع سیاسی ایالات متحده و کشورهای اروپایی به دنبال داشته هست؛ سوالاتی مبنی بر اینکه مدیر جمهور امریکا در فاصله یک هفته مانده به اجرایی شدن تحریمها علیه ایران، واقعا از گفتگو با این کشور چه می خواهد و علت این اعلام غافلگیرانه که تحولی در استراتژی آمریکا در قبال تحریم کشور عزیزمان ایران محسوب می شود، چیست؟ مهمتر از همه آنکه این تصمیم ترامپ بعد از نشست هلسینکی و جدالی که در پی آن در مورد مواضع ترامپ بوجود آمد، مطرح شد.

به گزارش گزینش ؛ این رسانه قطری در ادامه آورده است: در این میان، هم پیمانان منطقه ای ایالات متحده بیش از همه از این تحول غافلگیر شدند؛ آیا که پیش از این با اعلام شروط پومپئو جهت مذاکره با ایران، به استراتژی آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران اعتماد کرده بودند.

حضور وزیر خارجه عمان در آمریکا همزمان با پیشنهاد مذاکره ترامپ به کشور عزیزمان ا

به نظر می رسد ترامپ قصد دارد با این پیشنهاد، روی دیگری را به کشور عزیزمان ایران نشان دهد و در ادامه، اعلام آمادگی او جهت مذاکره با ایرانیها می تواند به سوق دادن آنها به سمت مذاکره و انتقالشان از جایگاه دشمن به جایگاه گفتگو کننده، منجر شود.

در این شرایط، بعضی دولتها تلاش می کنند بین آمریکا و کشور عزیزمان ایران وساطت کنند، که در رأس آنها عمان واقع شده است است و قطعا همزمانی حضور وزیر عمان در واشنگتن، با اعلام آمادگی ترامپ جهت مذاکره با پایتخت کشور عزیزمان ایران تصادفی نبوده است و دیدارهایی که در مسقط بین وزیر خارجه کشور عزیزمان ایران و همتای عمانی او انجام شد، با نشانه بافتن تار و پود وساطت عمان، قبل از اعلام تصمیم ترامپ، صورت گرفت.

هم پیمانان منطقه ای ایالات متحده بیش از همه از این تحول غافلگیر شدند؛ آیا که پیش از این با اعلام شروط پومپئو جهت مذاکره با ایران، به استراتژی آمریکا علیه کشور ع

به نظر می رسد دعوت آمریکا جهت مذاکره «غیر مشروط» با ایران، در واقع امر اینگونه نیست؛ لیکن پومپئو چند ساعت بعد از اعلام پیشنهاد ترامپ جهت ایران، بار دیگر شروط از پیش تعیین شده است را مطرح کرده و ایرانی ها را به اجرای تغییرات اساسی فراخواند.

صحبتهای وزیر خارجه آمریکا در مورد «مافیا» خواندن دولت ایران، مکس کننده شکاف داخلی در دولت آمریکا در خصوص کشور عزیزمان ایران و همچنین روسیه است.

نمی توان دعوت به مذاکره ترامپ را خارج از توافق های سری دانست که در هلسینکی میان او و پوتین انجام شده است هست؛ توافقهایی در مورد پرونده سوریه، چگونگی برخورد با کشور عزیزمان ایران و محدود کردن نفوذ آن.

حضور وزیر خارجه عمان در آمریکا همزمان با پیشنهاد مذاکره ترامپ به کشور عزیزمان ا

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | مذاکره | آمریکا | ایرانی | دولت ایران | اعلام آمادگی | ایالات متحده | وزیر خارجه کشور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs