یکجور کلاه پوستی بازار صادرات کاهش هزینه های تولید

یکجور کلاه پوستی: بازار صادرات کاهش هزینه های تولید تولید سالیانه 70 هزار تن تخم مرغ مازاد بر مصرف داخلی قزوین

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی مطالبه‌گری واقعیتی انکارناپذیر و حق مردم است / واعظی آشتیانی

یک فعال سیاسی اصولگرا اظهارداشت: مطالبه‌گری واقعیت انکارناپذیر حق مردم هست. مردم باید بدانند کسانی که مسئولیت دارند نسبت به وظایفشان چگونه عملکردی داشته و دارند

مطالبه‌گری واقعیتی انکارناپذیر و حق مردم است / واعظی آشتیانی

واعظی آشتیانی: مطالبه گری واقعیتی انکارناپذیر و حق مردم است

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصولگرا اظهارداشت: مطالبه گری واقعیت انکارناپذیر حق مردم هست. مردم باید بدانند کسانی که مسئولیت دارند نسبت به وظایفشان چگونه عملکردی داشته و دارند. مطالبه گری از ابتدای انقلاب هم مطرح بوده هست. ولی بعضی نگاههای متفاوت نسبت به مطالبه گری و حقوق مردم داشتند و چند روز اخیر هم شاهد اعتراضات مدنی مردم بودیم که اگر این اعتراضات مدنی بدون سوءاستفاده و دخالت عوامل اغتشاش و وقت طلبان انجام نگیرد در حقیقت به صورت مدنی حق مردم است.

امیررضا واعظی آشتیانی فعال سیاسی اصولگرا در گفت و گو با خبرنگار اعتمادآنلاین با اشاره به صدور حکم جهت حمید بقایی، گفت: جا دارد از قوه قضاییه به علت تسریع در صدور حکم افراد مختلفی که در قوه قضاییه پرونده دارند، قدردانی کنم. ولی در کنار احکامی که این روزها صادر می شود جهت تنویر افکار عمومی و جهت اینکه مردم بیش از گذشته نسبت به قوه قضاییه خوش بین شوند چقدر خوب است که نسبت به پرونده برادر رییس جمهور و برادر معاون اول رییس جمهور پیگیری جدی داشته باشند.

مطالبه‌گری واقعیتی انکارناپذیر و حق مردم است / واعظی آشتیانی

وی افزود: در این دو پرونده مباحث فراوان اقتصادی مطرح هست. این انتظار را هم افکار عمومی دارد و هم جهت اینکه قوه قضاییه ثابت کند که جهت آنها میان دانه درشت ها و دیگر آحاد مردم تفاوتی وجود ندارد، این دو پرونده را هم هر چه سریعتر به نتیجه ای برسانند. این عنوان از منظر افکار عمومی می تواند خوشایند باشد. معنا و مفهوم اعتمادسازی در بخش قضایی عدم تفاوت میان دانه درشت ها با دیگر بخش های جامعه است.

این فعال سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: با مشخص شدن این دو پرونده قوه قضاییه نشان می دهد که با هیچ گونه مماشات مسیر قاطعانه خود را پیش می برد و برایش تفاوتی ندارد افرادی که در زمینه های متفاوت مجرم آشنا می شوند جزو دانه درشت ها هستند. این عنوان جزو مطالبات مردم نه تنها از قوه قضاییه بلکه از تمامی قوا هست.

یک فعال سیاسی اصولگرا اظهارداشت: مطالبه‌گری واقعیت انکارناپذیر حق مردم هست. مردم باید بدانند کسانی که مسئولیت دارند نسبت به وظایفشان چگونه عملکردی داشته و دارند

واعظی آشتیانی تصریح کرد: به اعتقاد بنده در عین حال چقدر خوب است که کلیه قوا از جمله قوه قضاییه که مدت ریاست 10 ساله ارزش رو به آخر است گزارش جامعی از عملکرد قوه قضاییه را با اذهاب رسانه در میان بگذارند و این گزارش در جهت فرمایشات مقام معظم رهبری که فرموده بودند پاسخگویی مسئولین باید محقق شود، هست.

وی یادآور شد: گزارش قوه قضاییه می تواند جهت مردم و آحاد جامعه بسیار ارزشمند باشد و قوه قضاییه هم عملکرد خودش را جهت افکار عمومی اعلام کند و بگوید که چه زحماتی در این ارتباط کشیده شده است و چه چالش هایی پیش رو داشتند و چه برنامه هایی جهت برطرف کردند چالش های پیش رو وجود دارد.

این فعال سیاسی اصولگرا تصریح کرد: البته این عنوان تنها به قوه قضایه خلاصه نمی شود و حتی قوه مقننه هم باید گزارش عملکردش را هر سال به وسیله رییس مجلس به مردم بدهد که چه قوانینی را مجلس تصمیم گیری کرده که در جهت منافع کشور و منافع عمومی مردم بوده هست. لذا پاسخگویی در هر صورت همانطور که مقام معظم رهبری تاکید داشتند مشمول بر تمامی مسئولین در رده های متفاوت هست. ولی سران قوا باید همواره گزارشات خود را به مردم بدهند.

مطالبه‌گری واقعیتی انکارناپذیر و حق مردم است / واعظی آشتیانی

واعظی آشتیانی خاطرنشان کرد: از سوی دیگر عدم پاسخگوی مسئولین این شائبه را جهت مردم ایجاد می کند که مسئولین خودشان را موظف به پاسخگویی نمی دانند و هر آنچه که خودشان تصمیم گیری می کنند ملاک قرار می گیرد. لذا پاسخگویی مسئولین یکی از نکات و موضوعاتی است که در جامعه مدنی کشور عزیزمان ایران اسلامی از یک جایگاه ممتازی برخوردار هست.

وی اظهارداشت: حدود 40 سال از عمر انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران می گذرد و کارهای بزرگی در این مملکت انجام گرفته است ولی ظرفیت بیش از این را جهت بهتر شدن و بهتر بودن داریم. لذا وجود نیروهای خلاق، پرتلاش و انقلابی در امور اجرایی کشور در کلیه قوا بسیار می تواند اثرگذار باشد.

یک فعال سیاسی اصولگرا اظهارداشت: مطالبه‌گری واقعیت انکارناپذیر حق مردم هست. مردم باید بدانند کسانی که مسئولیت دارند نسبت به وظایفشان چگونه عملکردی داشته و دارند

این فعال سیاسی اصولگرا با تاکید بر لزوم استفاده از جوانان در پست های مدیریتی، ادامه داد: ما باید بپذیریم نیروهایی که 40 سال پیش انرژیشان صرف شده است نمی توانند با شرایط امروز کشور موتور محرک پیشرفت را به سرانجامی برسانند. دولت باید به سمت و سویی برود تا بتواند از نیروهای کارآمد نسل تازه استفاده کند. مدیران 4 نسل گذشته امتحان و تلاش خودشان را در حد بضاعتشان انجام داده اند و ما نمی توانیم با موتور کهنه کارهای بزرگ و فعالیت های بزرگ را انجام بدهیم. امیدوارم که این عنوان که جزو مطالبات مردم مخصوصا نسل جوان کشور است مورد توجه قرار گیرد.

واعظی آشتیانی با اشاره به تجمعات اخیر مردم در شهرهای مختلف، گفت: مطالبه گری واقعیتی انکار ناپذیر و حق مردم هست. مردم باید بدانند کسانیکه مسئولیت دارند نسبت به وظایفشان چگونه عملکردی داشته و دارند. مطالبه گری از ابتدای انقلاب هم مطرح بوده هست. ولی بعضی نگاههای متفاوت نسبت به مطالبه گری و حقوق مردم داشتند و چند روز اخیر هم شاهد اعتراضات مدنی مردم بودیم که اگر این اعتراضات مدنی بدون سواستفاده و دخالت عوامل اغتشاش و وقت طلبان انجام نگیرد در حقیقت به صورت مدنی حق مردم است.

مطالبه‌گری واقعیتی انکارناپذیر و حق مردم است / واعظی آشتیانی

وی ادامه داد: ولی باید مواظبت سو استفاده سیاسی و دخالت عوامل اغتشاش که می خواهند از احساسات و شرایط مردم سو استفاده کنند و اعمال و رفتاری از خودشان نشان دهند که منتسب به مردمی شود که مطالبه گری را می خواهند داشته باشند، بود.

این فعال سیاسی اصولگرا، تصریح کرد: حقوق مدنی با سو استفاده افراد وقت طلب می تواند منجر به نگرانی هایی شود ولی در عین حال امیدواریم که از این فرصتی که جهت مطالبه گری مردم وجود دارد خود مردم اجازه ندهند که عده ای استفاده ابزاری کنند و وقت طلبان چه داخلی و چه خارجی آن را به سمت و سویی هدایت نکنند که از مطالبه گری فاصله بگیرد.

اعتمادآنلاین

واژه های کلیدی: سیاسی | پرونده | استفاده | اصولگرا | استفاده | قوه قضاییه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs